Sneg, sneg, sneg. In končno smo se lahko naužili snega. Takoj ko je zapadel smo bili že zunaj in se igrali. Nastale so smešne in zabavne sledi, sneženi možje, gosenice in gradovi.
Obiskala nas je medicinska sestra Katja. Otrokom je prebrala poučno pravljico, pogovorili so se katera hrana in pijača zobem škoduje in jih poučila kako pravilno umivati zobe.
Otroci Anje in Maje so raziskovali kako so živeli dinozavri. Otroci so bili navdušeni. Prebirali so knjige, revije, si ogledali posnetke, izvajali poskuse, izkopavali okostja dinozavrov, izdelali čudovite dinozavre iz papirja, zraven pa se veliko naučili in zelo zabavali.
Otroci Silvije in Darje pa so raziskovali pomen lokalne pridelave hrane, hrana nekoč in danes, izdelali so semafor zdrave hrane, iz papirja izdelali sadje in zelenjavo, ki jo pridelamo doma na vrtu ali njivi in posejali seme zelenjave.