V mesecu novembru nas je obiskala medicinska sestra ga. Katja in njen kuža. Otrokom je prebrala čudovito poučno pravljico, nato pa so skupaj z otroci ponovili, kako pomembno je pravilno ščetkanje zob. Pri tem jim je z veseljem pomagal kuža, ki se lahko pohvali z svojimi čistimi zobmi.

Skupaj z otroci smo pridno zavihali rokave in pripravili kar nekaj čudovitih izdelkov, ki so namenjeni prodaji na božičnem bazarju.

Obeležili smo tradicionalni slovenski zajtrk. Ob praznično obloženi mizi polni medu, jabolk  in mleka smo si ob spremstvu pesmi čebelic napolnili želodčke. Z otroci smo se pogovorili o čebelah, čebelarjih  in pomenu njihovega dela. Otroci so oblekli obleko čebelarja, pogledali satovje, iz papirja naredili čebelice za konec pa smo se odpravili še na sprehod do bližnjega čebelnjaka.

Konec deževnega novembra, smo izkoristili za razigrano skakanje po lužah in lovljenje dežnih kapljic.