V mesecu decembru smo že nestrpno čakali na sneg in praznike. Poskrbeli smo, da živali v gozdu ne bodo lačne, okrasili igralnice, prepevali pesmi, prebirali pisma palčkov in odpirali čudovita sporočila in želje staršev. Nekajkrat nas je obiskal tudi navihani palček, ki nam je pripravil zanimive naloge. Otroci so jih z veseljem opravili. Praznični december pa nam je polepšal tudi obisk Dedka Mraza in palčka. Otroci so bili zelo navdušeni. Zato so glasno prepevali pesmi, se pogovarjali z Dedkom mrazom in plesali s palčkom. Dedek Mraz jim je v zahvalo razdelil darila in obljubil, da se naslednje leto zopet vrne.

 

 

Naj bo novo leto 2023 obdano z ljubeznijo in prijateljstvom.

Naj bo polno malih presenečenj, presenetljivih radosti,

drobnih, nepričakovanih daril, ganljivih, čudovitih objemov,

zašepetanih zahval in otroških poljubov.

 

Vam želijo otroci in vzgojiteljice iz vrtca Žiče.