V mesecu juniju je bilo že zelo toplo. Sonce je bilo vsak dan močnejše, zato smo se na prosto odpravljali že takoj po zajtrku. Opravili smo še zadnje naloge za Mali sonček in se sproščeno igrali. Ko je sonce postalo močno, smo se skrili v senco pod krošnjami dreves.

 V mesecu juniju smo se  v Slovenski Konjicah poslovili od mini – maturantov. Prireditev je bila čudovita, pestra, polna dogajanja in otroci so zelo uživali.

Za konec  smo pripravili še zaključno srečanje s starši in otroci. V uvodu so nastopili otroci, ki so med letom obiskovali glasbeno pevske urice pri Urški Kacbek. Njihov nastop nam je še polepšal uvod v poletne počitnice. Nato so prejeli svoje albume s fotografijami, mape s svojimi likovnimi izdelki in diplome.

In tako se je vrtčevsko šolsko leto izteklo. Za nekatere za vedno, saj odhajajo v šolo, drugi se v vrtec zopet vračajo septembra.

Med počitnicami najdite čas drug za drugega, za počitek, objeme, pogovore in dogodivščine, ki vam bodo ostale v lepem spominu.

Želimo vam lepe poletne počitnice!