Zaključili smo koledarsko leto 2021 in vstopili v novo 2022.  Željni novih dogodivščin, snega in igre.

Januarske dni smo pričeli z spoznavanjem  ure. Otroci so spoznali čemu nam služijo, katere ure poznamo in kako se po njih ravnamo. V vrtec so pridno prinašali različne ure, ob katerih smo se pogovarjali za kaj se katera uporablja. Pri igri nam je bila v pomoč tudi budilka, na katero so bili otroci zelo pozorni. Izdelali so si tudi čudovite ure.

Spoznali in utrjevali smo tudi barve. Z igro smo iskali ter poimenovali predmete, razvrščali po obliki in barvi.

Pogovarjali smo se o zimskih oblačilih, zakaj jih uporabljamo in katera so. Izdelali  so si svoje rokavice in šal ter jih okrasili z poljubnimi vzorci.