Juhu december je tu. Natrosil nam je snega in obilo čarobnih dogodkov.

Najlepše je bilo na snegu. Nikogar ne zebe in nikomur ni dolčas. Kepa sem, kepa tja, kepa velika in že sneženi mož stoji. Čez nekaj dni pa snežna gosenica igrišče krasi.

Vsako jutro po zajtrku smo komaj čakali, da pogledamo ali nam je palček prinesel pismo in z njim naloge. Nekatere naloge so bile lažje , druge nekoliko težje, vendar z skupnimi močmi nam je uspelo opraviti prav vse. Pripravili smo pravljični kotiček, okrasili igralnico, garderobo, posejali božično žito, izdelali voščilnice, prebirali zimske pravljice, plesali in prepevali pesmi o zimi. Ker smo bili tako pridni,  nas je tudi letos obiskal dobri mož dedek Mraz in njegov pomočnik palček. Otroci so se ju zelo razveselili, zapeli so pesmi, poslušali pravljico in se veselili daril, ki sta jih prinesla.

Preživeli smo čudovit prazničen december.